73 Canal Street, New York, NY

Zespół

Team Member Image
Marek Pachwicewicz
Prezes

Z zamiłowania projektant systemów wbudowanych. Posiada doświadczenie w projektowaniu systemów elektronicznych dla start-upów oraz przemysłu zbrojeniowego. Laureat nagród przemysłowych i naukowych, m.in. 2. miejsca w konkursie ESNC 2015 Poland Challenge. Autor publikacji naukowych z zakresu nawigacji inercjalnej. Programista C/C++. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Team Member Image
Krzysztof Danielewski
Wiceprezes

Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych, tworzeniu oprogramowania układowego i prototypowaniu urządzeń. Wykonawca w kilku krajowych oraz europejskich projektach naukowych prowadzonych na Politechnice Warszawskiej. Zwycięzca konkursu Młodzi Innowacyjni 2014 zorganizowanego przez PIAP, w kategorii prac magisterskich. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Team Member Image
Tomek Główka
Programista

Developer specjalizujący się w tworzeniu rozwiązań w Pythonie, Django a także React-cie. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu usług webowych zbierał, rozwijając własny startup, pracując w Booksy oraz partycypując w niekomercyjnych i pro-społecznych projektach technologicznych.

Team Member Image
Bartosz Dzikowski
Programista

Ma doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w C/C++, LabView. Autor publikacji naukowych w dziedzinie miernictwa, wykonawca w projektach naukowych prowadzonych na Politechnice Warszawskiej. Laureat Mistrzostw Polski Programistów LabView. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Łukasz Podkalicki
Konsultant

Doświadczony programista oraz manager. Posiada 14-letnie doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych w technologiach C/C++, Java oraz Python.Zwolennik linux, opensource, zwinnych metodyk oraz prostych rozwiązań. Konsultant technologii chmurowych (AWS/GCP/Azure), zagadnień sieciowych, protokołów aplikacyjnych, systemów komunikacji bezprzewodowej (Cellular/WiFi/BLE) oraz bezpieczeństwa urządzeń IoT. Od wielu lat rozwija systemy radiolokacji pasywnej (PCL) na Politechniki Warszawskiej. Studiował informatykę na wydz. MFI Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz na wydz. Elektrycznym Politechniki Warszawskiej.